Thursday, February 25, 2016

Thinking which one is the best deal?


Okay thinking $5.97 how much do you get? Plus now these guys are advertising everyday on TV. 
Well you get 5 pounds for this price. Which is $1.19 a pound.


Now this is cheaper??? Not you only get 3 pounds here and the cost is $1.56 a pound. 
So the Halo's are you best bet. 
Who would figure? 
One thing about either one, they are very good and becomes habit form. I sit down and will eat three at one sitting. 
They are really good tasting. Enjoy. 

No comments:

Post a Comment

Yes, folks I am here in Nassau

I flew in on Saturday, and staying at Billy's house. Yesterday morning I woke up and walked down to the ocean to seek God and read my Bi...