Saturday, May 26, 2018

This place you can not beat, their prices. UPS is the name of the store.


This is a large bottles of Mountain Dew. 24 oz. This only cost me $3.99 a case. The sad part is I texted my cousin and asked if she would like some? I left and went home to have lunch. She texted me back and yes would love some. So I went back and found out they were all sold out. Sorry about that. 
The stuff only last a little while here. 


Okay look at all  I bought for $20.28. Not the paper towels. Okay the juices $.59 each. The bread is free. Three (3) boxes of Cheez-it's $1.29


Folks if you have one of these stores in your neighborhood. Please check them out. I really not sure if there are others locations. All know I am very blessed to have one about 4 miles away.
 Praise HIM. 
I am on my way to Winter Haven to spend some time with my cousins.

No comments:

Post a Comment

We are moving forward, this is March 20th.

You are looking at the Camp Office (yellow) the Dinning Room is the green building.  This is the Camp House. Jeanne and I stayed here while ...